Kimler kullanabilir ?

Alıcılar VetB2B uygulamasını T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından geçerli Veteriner Tıbbi Ürün Parakende Satış ruhsatına sahip veteriner klinikleri sorumlu veteriner hekimleri kendilerine ait cep telefonu numaraları ile bu uygulamayı kullanabilir. Bu şekilde doğabilecek tüm hukuki sorumluluğu üstlenmiş olurlar. Uygulamayı bu koşullar dışında kullanmaya izin verilmez.

Satıcılar VetB2B uygulamasını T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından geçerli Veteriner Tıbbi Ürün toptan Satış ruhsatına sahip veteriner ecza depoları sorumlu veteriner hekimleri bu uygulamayı kullanabilir.Ayrıca Medikal ecza depoları ruhsat gerektirmeyen ürünlere teklif verebilme sınırlaması ile uygulamayı kullanabilirler. Uygulamayı bu koşullar dışında kullanmaya izin verilmez

Uygulama kullanım ücreti ne kadar ?

VetB2B uygulaması Türkiye'deki şartlara uygun tüm veteriner klinikleri için tamamen ücretsiz bir mobil uygulamadır. Hekimler istedikleri kadar talep açabilir, ürünlere tavsiye puanı verebilir ve de satıcı firmaları değerlendirebilir.

Ecza depoları ve Medikal Depolar için Kayıt süreci gerekli belgeler

Medikal ürün satan depolar ; Kaşe ve imzalı Vetb2b satıcı üye işyeri sözleşmesi, imza sirküleri, vergi Levhası, kullanıcı ad soyad ve telefon numarasını içeren bilgi, şirket logosu içeren bir maili destek@vetb2b.com.tr adresine mail atarak işlemler başlatılır.

Veteriner tıbbi ürün satan depolar ; Kaşe ve imzalı Vetb2b satıcı üye işyeri sözleşmesi, imza sirküleri,Veteriner tıbbi ürün satış ruhsatı görseli, vergi levhası, kullanıcı ad soyad ve telefon numarasını içeren bilgi, şirket logosu içeren bir maili destek@vetb2b.com.tr adresine mail atarak işlemler başlatılır.

Vetb2b üye işyeri sözleşmesini buradan indirebilirsiniz!

Vetb2b tanıtım dosyasını buradan indirebilirsiniz!